baner.jpg (9442 bytes)
47-420 Kuźnia Raciborska ul. Powstańców 14 tel./fax (032) 419-12-80 tel. (032)419-24-48 tel.kom. 0606-236-409 poland.gif (1143 bytes) bryt.gif (1175 bytes)

NASZA OFERTA:

Tłocznictwo


Ze stali nierdzewnej:

Wózki ze stali czarnej


Metalowe ogrodzenia

Usługowa obróbka plastyczna metali obejmuje : tłocznictwo, w tym tłoczenie aluminium, stali nierdzewnej, blach czarnych i ocynkowanych. Usługi tłocznictwa wykonywane są na prasach hydraulicznych i mimośrodowych. Wykonujemy również cięcie na gilotynie, gięcie blach na krawędziarce, wykrawanie elementów na prasach, wytłaczanie detali, zgrzewanie i spawanie.
Zapewniamy wysoką jakość, umiarkowane ceny, terminowe wykonywanie zleceń. Chętnie realizujemy pomysły naszych Klientów - projektujemy matryce, dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną narzędziownią pośredniczymy w ich wykonaniu i zapewniamy w tym zakresie konkurencyjne ceny, świadczymy doradztwo w parametrach stosowanych materiałów i kończymy satysfakcjonującym Klienta gotowym wyrobem. Oczekujemy na Państwa pytania w sprawie naszych możliwości produkcyjnych i wycen. Zdjęcia przedstawiają przykładowe elementy wykonane przez nas w procesie tłoczenia.
Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć tlocznictwo.jpg (2072 bytes)